Wydrukuj Pobierz materiał do PDF Pobierz materiał do EPUB Pobierz materiał do MOBI Zaloguj się, aby udostępnić materiał Dodaj całą stronę do teczki
Adobe Acrobat
Adobe Acrobat

Program komputerowy do tworzenia i obróbki plików w formacie PDF. Można go używać na systemach Windows, Linux, Android oraz iOS. Jest przykładem oprogramowania zamkniętego, czyli objętego restrykcjami dotyczącymi używania.

App Store
App Store

Platforma stworzona przez firmę Apple w której znajdują się aplikacje do pobrania przeznaczone na ich urządzenia, np. iPhone, iPad i zegarka Apple Watch.

Fraza w kontekście wyszukiwania informacji
Fraza w kontekście wyszukiwania informacji

Dowolne wyrażenie złożone z określonej liczby znaków, na podstawie którego oprogramowanie komputerowe odnajduje powiązane treści.

HTTP
HTTP

Protokołów przesyłania dokumentów hipertekstowych WWW.

HTTPS
HTTPS

Szyfrowana wersja protokołu http.

InPrivate/Incognito
InPrivate/Incognito

Tryb przeglądania zasobów sieci bez pozostawiania śladów odwiedzonych stron w lokalnej historii przeglądarki oraz bez zapisywania plików cookie (ang. ciasteczek).

PDF
PDF

Format publikacji elektronicznych wersji dokumentów tekstowo‑graficznych z przeznaczeniem do druku lub przeglądania ekranowego. PDF jest formatem grafiki wektorowej.

Google Play
Google Play

Platforma stworzona przez firmę Google w której znajdują się aplikacje do pobrania przeznaczone na urządzenia oparte na systemie Android.

Aplikacja internetowa
Aplikacja internetowa

Aplikacja (program komputerowy), która jest uruchamiana w przeglądarce i jej zadaniem jest dostarczać użytkownikowi jakąś konkretną usługę, np. Allegro, Wikipedia.

Microsoft Store
Microsoft Store

Platforma stworzona przez firmę Microsoft w której znajdują się aplikacje do pobrania przeznaczone na urządzenia oparte na systemie Windows.

Aplikacje dostępne w
Pobierz aplikację ZPE - Zintegrowana Platforma Edukacyjna na androida