Sprawdź się

Ułóż zdanie z rozsypanki wyrazowej i zapisz je w zeszycie. Wyjaśnij jego znaczenie.Ułóż zdanie z rozsypanki wyrazowej i zapisz je w zeszycie. Wyjaśnij jego znaczenie.

Zaznacz powtarzającą się sylabę. Z niezaznaczonych sylab odczytaj hasło.Zaznacz powtarzającą się sylabę. Z niezaznaczonych sylab odczytaj hasło.

Przyporządkuj nazwy sprzętu i przyborów do właściwych czynności.Przyporządkuj nazwy sprzętu i przyborów do właściwych czynności.
Popatrz na rysunki, nazwij produkty i odczytaj ich cenę. Przeczytaj zadania i wpisz poprawną odpowiedź.Popatrz na rysunki, nazwij produkty i odczytaj ich cenę. Przeczytaj zadania i wpisz poprawną odpowiedź.

Mama kupiła mleko, chleb i jogurt. Ile zapłaciła?Mama kupiła mleko, chleb i jogurt. Ile zapłaciła?
Mama kupiła masło, mleko i banany. Ile zapłaciła?Mama kupiła masło, mleko i banany. Ile zapłaciła?
Mama za zakupy zapłaciła 12 zł. Do kasy dała banknot dwudziestozłotowy. Ile otrzymała reszty?Mama za zakupy zapłaciła 12 zł. Do kasy dała banknot dwudziestozłotowy. Ile otrzymała reszty?