Wróć do informacji o e-podręczniku Wydrukuj Pobierz materiał do PDF Zaloguj się aby dodać do ulubionych Zaloguj się, aby udostępnić materiał Dodaj całą stronę do teczki
Polecenie 1
Zapoznaj się z filmem i scharakteryzuj czynniki, które twoim zdaniem mogą wpływać na prawdomówność respondentów pytanych o poszczególne kwestie wymienione w prezentacji.
Zapoznaj się z filmem i scharakteryzuj czynniki, które twoim zdaniem mogą wpływać na prawdomówność respondentów pytanych o poszczególne kwestie wymienione w prezentacji.
RMwXZosWzyKQl
Film opowiada o prawdomówności respondentów w sondażach.
Ćwiczenie 1

Stwórz w formie mapy myśli zestaw problemów dotyczących sfery wyborów parlamentarnych, które chcesz rozwiązać, uzyskując od badanych Polaków odpowiedzi na pytania sondażu. Problemy powinny być w postaci pytań badawczych – głównych i składowych.

RRWsDHVVBvsg7
(Uzupełnij).
RCRBAdftxbxv01
Mapa myśli. Lista elementów: Nazwa kategorii: sondażElementy należące do kategorii sondażNazwa kategorii: aktywność wyborczaElementy należące do kategorii aktywność wyborczaNazwa kategorii: Jaki jest planowany udział w wyborach?Nazwa kategorii: Jaki jest poziom niepewności co do uczestnictwa w wyborach i jej ewentualne przyczyny?Nazwa kategorii: Koniec elementów należących do kategorii aktywność wyborczaNazwa kategorii: identyfikacje polityczneElementy należące do kategorii identyfikacje polityczneNazwa kategorii: Czy wyborcy mają sprecyzowane sympatie polityczne (partia pierwszego, drugiego wyboru)?Koniec elementów należących do kategorii identyfikacje polityczneNazwa kategorii: Elementy należące do kategorii Nazwa kategorii: Nazwa kategorii: Koniec elementów należących do kategorii Koniec elementów należących do kategorii sondaż
Źródło: Englishsquare.pl sp. z o.o., licencja: CC BY-SA 3.0.
Aplikacje dostępne w
Pobierz aplikację ZPE - Zintegrowana Platforma Edukacyjna na androida